| 12 آذر 1399

 En|

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل : مشکلی در تامین زمین برای احداث مسکن در قالب طرح اقدام ملی نداریم

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل : مشکلی در تامین زمین برای احداث مسکن در قالب طرح اقدام ملی نداریم

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت : مشکلی در تامین زمین برای احداث مسکن در قالب طرح اقدام ملی نداریم و در شهرهای زیر یکصد هزار نفر جمعیت زمین ها را به اداره کل بنیاد مسکن جهت احداث تحویل داده ایم .
پنجشنبه، 22 آبان 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل ، با حضور امام جمعه شهرستان کوثر ، فرماندار کوثر ، مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مدیران ادارات شهرستان جهت بررسی مسائل و مشکلات حوزه راه و شهرسازی شهرستان کوثر در محل سالن جلسات فرمانداری کوثر تشکیل شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در این جلسه با ارائه گزارش از آخرین وضعیت حوزه راه و شهرسازی شهرستان کوثر گفت : مطالعه طرح بازآفرینی شهر کوثر در سطح یک به اتمام رسیده و بافت های فرسوده شهری محلات هدف بازآفرینی شهری مشخص گردیده و مطالعه سطح دو از سوی شهرداری شهرستان انجام خواهد یافت.

وی از انجام مطالعه احداث کنارگذر تونل های سرچم خبر داد و افزود : 80 کیلومتر از مسیر اردبیل – سرچم به پیمانکار واگذار شده و 40 کیلومتر نیز از سمت سرچم با انتخاب پیمانکار بزودی تجهیز کارگاه انجام می شود.

حیدری استفاده از زمین های موجود شهری را برای توسعه شهرستان کوثر موثر دانست و گفت : مشکلی در تامین زمین برای احداث مسکن در قالب طرح اقدام ملی نداریم و در شهرهای زیر یکصد هزار نفر جمعیت زمین ها را به اداره کل بنیاد مسکن جهت احداث تحویل داده ایم .

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از اختصاص زمین جهت احداث ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری در شهرستان کوثر خبر داد و افزود : پروژه احداث ساختمان دولت شهرستان کوثر هم اکنون با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست و در صورت تامین اعتبار لازم برای تکمیل این پروژه 30 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز می باشد.

وحید کنعانی فرماندار شهرستان کوثر نیز در این جلسه با اشاره به پروژه های حوزه راه و شهرسازی شهرستان کوثر خواستار اتخاذ تدابیر لازم در راستای احداث کنار گذر تونل های جاده سرچم ، تعیین تکلیف اراضی حریم شهر گیوی با افزایش محدوده شهری ، اختصاص زمین جهت احداث ساختمان فرهنگی هنری شهرگیوی ، شروع مطالعه و اجرای طرح بازآفرینی شهرگیوی با اولویت بافت فرسوده را شد.

 

تصاویر
  • مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل : مشکلی در تامین زمین برای احداث مسکن در قالب طرح اقدام ملی نداریم
  • مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل : مشکلی در تامین زمین برای احداث مسکن در قالب طرح اقدام ملی نداریم
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها