| 31 شهریور 1399

 En|ِ

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد : 570 میلیارد ریال تزریق اعتبار برای محور کلور – درام

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد : 570 میلیارد ریال تزریق اعتبار برای محور کلور – درام

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: 570 میلیارد ریال اعتبار از منابع مختلف برای راه اصلی کلور – درام اختصاص یافته است.
یکشنبه، 23 شهریور 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل ، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در بازدید از راه اصلی کلور – درام با اعلام این مطلب اظهار کرد: از 42 کیلومتر این محور در حوزه استان اردبیل 32 کیلومتر در حال اجراست و خوشبختانه پیمانکار این پروژه با 33 دستگاه ماشین‌آلات سنگین و سبک تلاش کرده تا این پروژه فعال بماند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از پیمانکار پروژه و عوامل اجرایی خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه مطالبات پیمانکار بمبلغ 200 میلیارد ریال در این پروژه هنوز پرداخت نشده اما پیمانکار عملیات اجرایی پروژه را فعال نگه داشته و در حال حاضر نیز عملیات خاکبرداری ، خاکریزی و ابنیه فنی این مسیر در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: جلسه‌ای را در کارگاه برگزار کردیم و پیمانکار پروژه قول مساعد داد نسبت به ماشین‌آلات موجود در پروژه ، افزایش ماشین آلات داشته تا روند اجرایی این پروژه را تسریع بخشد.

حیدری بیان کرد: اعتباراتی برای این پروژه از محل جهش تولید به مبلغ 300 میلیارد ریال ، توازن 70 تا 100 میلیارد ریال و پیوست یک قانون بودجه 170 میلیارد ریال که سر جمع بالغ بر 570 میلیارد ریال اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: با پیگیری استاندار اردبیل ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ، نماینده شهرستانهای خلخال و کوثر در مجلس و اداره کل راه و شهرسازی استان این پروژه روند سرعتی به خود گرفته و پیش‌بینی می‌کنیم تا یک ماه آینده با حل مشکلات مالی ، پروژه با سرعت بیشتری ادامه یابد.

 

 

تصاویر
  • مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد : 570 میلیارد ریال تزریق اعتبار برای محور کلور – درام
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها