| 31 شهریور 1399

 En|ِ

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد: 110 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه اردبیل – سرچم در سالجاری/آغاز عملیات اجرایی 40 کیلومتر از احداث باند دوم سرچم به اردبیل در هفته آینده

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد: 110 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه اردبیل – سرچم در سالجاری/آغاز عملیات اجرایی 40 کیلومتر از احداث باند دوم سرچم به اردبیل در هفته آینده

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از ابلاغ اعتبار110میلیارد تومان برای احداث باند دوم پروژه محور اردبیل – سرچم در سالجاری خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 25 شهریور 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل ، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اعلام این مطلب اظهار کرد: با تلاش و همت استاندار اردبیل ، نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی ، ریاست برنامه و بودجه استان اردبیل و اداره کل راه و شهرسازی استان جهت تسریع روند عملیات اجرایی احداث باند دوم پروژه محور اردبیل – سرچم مبلغ 110 میلیارد تومان اعتبار از محل پروژه های ویژه ، مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به استان و پیوست بودجه سال 99 از اول سالجاری تا به حال ابلاغ شده است.

وی ادامه داد : از محل پروژه های ویژه سال 99 مبلغ 80 میلیارد تومان اعتبار برای احداث باند دوم محور اردبیل – سرچم از سوی دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه 100 درصد به خزانه ابلاغ گردید تا پس از تامین اعتبار و ابلاغ خزانه به شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور جهت تسریع در روند عملیات اجرایی به این پروژه تزریق گردد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان افزود: مبلغ 20 میلیارد تومان از محل مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به استان اردبیل برای احداث باند دوم محور اردبیل – سرچم تخصیص یافته است .

حیدری گفت : از محل اعتبارات پیوست قانون بودجه سال 99 هم مبلغ 10 میلیارد تومان به این پروژه احتصاص یافته که حاصل همکاری های جمعی در سایه همت استاندار اردبیل ، نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی ، ریاست برنامه و بودجه استان اردبیل و اداره کل راه و شهرسازی استان اتفاق افتاده و امیدوارم شاهد تحولات چشمگیری در بحث توسعه راهها و بزرگراههای استان در آینده نزدیک باشیم.

حیدری از آغاز عملیات اجرایی احداث باند دوم سرچم به اردبیل به طول 40 کیلومتر خبر داد و افزود: عملیات اجرایی احداث باند دوم سرچم به اردبیل به طول40 کیلومتر از محل تقاطع سه راهی سرچم به سمت اردبیل با برآورد اولیه 200 میلیارد تومان اعتبار از محل ماده 56  با حضور مقامات کشوری و استانی هفته آینده آغاز خواهد شد.

 

تصاویر
  • مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد: 110 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه اردبیل – سرچم در سالجاری/آغاز عملیات اجرایی 40 کیلومتر از احداث باند دوم سرچم به اردبیل در هفته آینده
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها