| 12 آذر 1399

 En|

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد ؛ کیفیت ساخت طرح ملی مسکن استاندارد و مطابق با ضوابط و مقررات ساخت مسکن

 مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد ؛ کیفیت ساخت طرح ملی مسکن استاندارد و مطابق با ضوابط و مقررات ساخت مسکن

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: کیفیت ساخت طرح ملی مسکن استاندارد و مطابق با ضوابط و مقررات ساخت مسکن می باشد.
پنجشنبه، 24 مهر 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل ، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در بازدید از عملیات اجرایی طرح ملی مسکن شهرستان اردبیل که به همراه مسعود امامی فرماندار شهرستان انجام گرفت در تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص این طرح ملی در استان اردبیل افزود: کیفیت ساخت طرح ملی مسکن استاندارد و مطابق با ضوابط و مقررات ساخت مسکن بوده و زمین رایگان در تمام شهرستان ها به این موضوع اختصاص یافته است.

وی خواستار تسهیل روند عملیات اجرایی طرح ملی مسکن شد و گفت: 13 هزار نفر در طرح ملی مسکن دراستان اردبیل ثبت نام کرده‌اند که ازاین تعداد 9هزار نفر واجد شرایط بوده و برنامه ما اختصاص مسکن در قالب این طرح به 11هزار نفر است.

              اقدامات راه و شهرسازی استان اردبیل در طرح ملی مسکن قابل قدردانی است

مسعود امامی فرماندار شهرستان اردبیل نیز در این بازدید افزود: در حال حاضر عملیات اجرایی540 واحد طرح ملی مسکن در شهرستان اردبیل آغاز شده  و با پیشرفت خوبی در حال  اجراست.

مسعود امامی‌یگانه با اشاره به اینکه از ماه بعد نیز عملیات اجرایی 2هزار واحد طرح ملی مسکن در اردبیل آغاز می‌شود، گفت: مکان‌یابی و کیفیت اجرای ساخت  طرح ملی مسکن در اردبیل مطلوب بوده و اقدامات راه و شهرسازی در این زمینه قابل قدردانی است.

وی طرح ملی مسکن را طرح بسیار خوبی برای خانه‌دارشدن خانواده‌های واجد شرایط و نیازمند عنوان کرد و افزود: این طرح می‌تواند در راستای حل مشکل مسکن به ویژه برای جوانان موثر واقع شود.

 

تصاویر
  • مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد ؛ کیفیت ساخت طرح ملی مسکن استاندارد و مطابق با ضوابط و مقررات ساخت مسکن
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها