| 12 آذر 1399

 En|

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان اردبیل: تصرف اراضی ملی و دولتی از جرائم خاص محسوب و پیگرد قانونی دارد / رفع تصرف 416000 هزارمترمربع از اراضی مرغوب بیت المال به ارزش 131میلیارد تومان از ابتدای سالجاری

 فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان اردبیل: تصرف اراضی ملی و دولتی از جرائم خاص محسوب و پیگرد قانونی دارد / رفع تصرف 416000 هزارمترمربع از اراضی مرغوب بیت المال به ارزش 131میلیارد تومان از ابتدای سالجاری

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تصرف اراضی ملی و دولتی از جرائم خاص محسوب و براساس قانون تحت عنوان تصرف عدوانی ، پیگرد قانونی دارد.
جمعه، 23 آبان 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل ، فرهاد احدی فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان اردبیل ضمن هشدار به متصرفین و هرگونه خرید و فروش غیرقانونی اراضی بیت المال با اشاره به مفاد صریح قانونی اظهار داشت: تصرف اراضی ملی و دولتی از جرائم خاص محسوب و براساس قانون تحت عنوان تصرف عدوانی، پیگرد قانونی داشته و برای متصرفین ، مجازات حبس تعزیری از یک ماه تا یکسال را درپی دارد.

وی تغییر کاربری و تصرف غیرقانونی اراضی ملی و دولتی را به لحاظ حساسیت و اهمیت موضوع درقالب موضوعات زمین خواری مطرح کرد و گفت: به مثابه یک مفسده عمده ، با مجرمین و متخلفین در این زمینه برخورد قاطع و به موقع صورت می پذیرد.

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان اردبیل ضمن تشریح اقدامات پیشگیرانه حفاظت از اراضی تحت پوشش درسطح استان اردبیل و تلاش شبانه روزی پرسنل یگان اعلام داشت: از ابتدای سالجاری یگان حفاظت استان با اجرای 48 مرحله ماموریت مهم نسبت به رفع تصرف حدود بیش از 416000 هزارمتر مربع از اراضی مرغوب بیت المال به ارزش بیش از 131میلیارد تومان اقدام نموده است.

احدی افزود: از بدو تشکیل یگان حفاظت استان اردبیل از سال 96 تاکنون بیش از 245 هکتار از اراضی بیت المال به ارزش بالغ بر800 میلیارد تومان از چنگال متصرفین رفع تصرف و تحویل اداره کل راه وشهرسازی استان اردبیل شده است.

 

تصاویر
  • فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان اردبیل: تصرف اراضی ملی و دولتی از جرائم خاص محسوب و پیگرد قانونی دارد / رفع تصرف 416000 هزارمترمربع از اراضی مرغوب بیت المال به ارزش 131میلیارد تومان از ابتدای سالجاری
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها