| 21 مرداد 1399

 En|ِ

جلسه هم اندیشی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اردبیل برگزار شد

 جلسه هم اندیشی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اردبیل برگزار شد

جلسه هم اندیشی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اردبیل با حضور مدیران دستگاه های مرتبط در اداره کل راه و شهرسازی اردبیل برگزار شد.
پنجشنبه، 09 مرداد 1399 | امتیاز: Article Rating

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل ، جلسه هم اندیشی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اردبیل به ریاست مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل و با حضور مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اردبیل در سالن جلسات شهید دادمان اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در سخنانی با اشاره به نقش وزارت راه و شهرسازی در عمران و آبادانی کشور گفت: با توجه به اینکه اکثر فعالیت های عمرانی و توسعه ی استان در حوزه راه و شهرسازی اتفاق می افتد بدیهی است که دستگاههای زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی استان نسبت به هماهنگی و ایجاد بسترهای لازم جهت پیشبرد اهداف تعیین شده و ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های صورت گرفته اقدام نمایند.

وی گفت: برگزاری منظم جلسات هم اندیشی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اردبیل ضمن ایجاد همدلی ، اتحاد و یکپارچکی اعضا منجر به هماهنگی بیشتر و مطلوب تر ادارات کل زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در خصوص عملکرد سال گذشته دستگاههای زیر مجموعه به مدیران تاکید کرد: نسبت به جمع بندی و ارسال آن به راه و شهرسازی استان اقدام نمایند تا نتایج زحمات یکساله حوزه راه و شهرسازی استان اردبیل به نحو شایسته و اطلاع رسانی لازم در این خصوص صورت گیرد .

گفتنی است در این جلسه هرکدام از مدیران کل عضو شورا ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص مسایل مربوط به حوزه راه و شهرسازی استان به تشریح برنامه‌ها و چشم‌ اندازهای دستگاه خود پرداختند.

لازم به ذکر است تصمیم گیری در خصوص انجام برخی فعالیت های مشترک درحوزه فعالیت های ارتباطات و اطلاع رسانی و امور رفاهی دستگاههای عضو و تاکید بر هم اندیشی بیشتر برای هم افزایی در فعالیت های مشترک کاری از دستاوردهای این نشست بود.

 

تصاویر
  • جلسه هم اندیشی مدیران دستگاههای زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان اردبیل برگزار شد
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها