| 19 تير 1399

 En|ِ

پیشنهاد و انتقادات

تاریخ انتشار: 1396/12/03|   بازدید: 941 |  print
 
تلاش تیم مدیریت پرتال استان اردبیل ارائه و معرفی تمام خدمات اداره کل راه و شهرسازی در بخشهای مختلف پرتال می باشد. چنانچه خدمت مورد نظر شما در پرتال وجود ندارد جهت ارائه پیشنهادات و انتقادات لطفا در بخش نظرات مطرح فرمایید.

نتیجه نظرسنجی در باره موفقیت پرتال جدید اداره کل در معرفی و ارائه خدمات اداره کل را در تصویر زیر می توانید مشاهده نمایید :

  نظرات

حذف گردنه لنگان
ایجاد شده توسط ارشادی در تاریخ 1397/03/28 03:45:58 ب.ظ
سلام وقت بخیر
جاده اردبیل به گرمی بعد از دوراهی امیرکندی بسیار نامطلوب و خطرناک است. طی سفری که در زمستان و بهار به این منطقه داشتم متوجه امکان اصلاح این مسیر خطرناک بوِیژه گردنه لنگان که مورد درخواست و تائید ساکنین منطقه نیز می باشد شدم .با توحه به موقعیت منطقه، خذف این گردنه با کمترین هزینه از طریق منطقه روستای سرباز وطن و روستای چونگنش کاملا ممکن است.البته بعید بنظر می رسد که اداره محترم راه استان از این موضوع بی اطلاع باشد.در عین حال بررسی کارشناسی این مسیر که در صورت اجرا به خذف کامل دوگردنه خطرناک منجر می شود می تواند کمک زیادی در سهولت تردد و رفع خطر از این منطقه بنماید.
با تشکر
دکتر علیرضا ارشادی
دانشگاه تهران

وضعیت نامناسب آسفالت و نبود خطکشی در بیشتر محور های مواصلاتی استان
ایجاد شده توسط حامد در تاریخ 1397/03/27 03:13:46 ب.ظ
سلام وقت بخیر
وضعیت آسفالت ورودی شهر از سمت تبریز حد فاصل روستای شام اسبی تا ورودی شهر اردبیل نامناسبه. همچنین بیشتر محور های مواصلاتی استان فاقد خط کشی مناسب هستند که باید سریعا رسیدگی بشه. با تشکر

وضعیت نامناسب جاده های مواصلاتی استان اردبیل
ایجاد شده توسط رضا در تاریخ 1396/12/12 11:27:07 ب.ظ
سلام
واقعاً جاده های مواصلاتی استان ما در مقایسه با استان های دیگه وضعیت نامناسبی داره حتی مسیر های منتهی به مرکز استان یعنی اردبیل هم وضعیت اسفباری داره! در زمینه ساخت و توسعه راه ها که هیچ کاری انجام نمیشه! حداقل به وضعیت جاده های موجودمون رسیدگی کنن آخه کدوم یک از استان های همجوار ما این وضعیت رو دارند؟! در یه مدت کم برای شهر 40 هزار نفری سراب هم بزرگراه دوبانده کشیده شده! اما بزرگراه اردبیل- مشگین شهر ما؟! وقت این نیست که مسئولان و نمایندگان به خودشون بیان تا در استان ما به خصوص مسیر های منتهی به اردبیل با جمعیتی بالغ بر 600 هزار نفر شاهد توسعه راه ها باشیم؟!

راه آهن اردبیل
ایجاد شده توسط مهدی در تاریخ 1396/12/11 02:42:34 ب.ظ
با سلام، راه آهن رشت- آستارا چند وقت پیش به لطف دولت به بهره برداری رسید و حالا دولت از افتتاح راه آهن بستان آباد- سراب در آینده نزدیک خبر میده! پس راه آهن اردبیل به عنوان یه مرکز استان برای مسئولان ما در الویت نیست؟! چرا باید در هر دو استان همجوار ما یعنی گیلان و آذربایجان شرقی حتی تا دوردست ترین شهرهاشون خط راه آهن کشیده بشه اونوقت وقتی نوبت به راه آهن اردبیل میرسه میگن صرفه اقتصادی نداره و یا ... ، یعنی برای اون شهر ها داره؟! این بی عدالتی واضح و عدم توازن در مدیریت کشور نیست...؟!
ابتكار تشكيل تيم مديريت پرتال
ایجاد شده توسط بودجه در تاریخ 1396/12/10 10:22:03 ق.ظ
ابتكار تشكيل تيم مديريت پرتال در اداره كل راه و شهرسازي هم از جهت تخصصي شدن محتوا و كار تيمي و هم از جهت ارتقا ء سطح خدمات رساني الكترونيكي دستگاه اجرايي در ارتباط با گسترش سياست كلان دولت الكترونيك ، شايسته تقدير و نهادينه شدن در بين دستگاه هاي دولتي است .

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد