| 19 تير 1399

 En|ِ

ساختمان جديد پزشكي قانوني شهرستان پارس آباد به بهره برداري رسيد.
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی ،

ساختمان جديد پزشكي قانوني شهرستان پارس آباد به بهره برداري رسيد.

تاریخ انتشار: 1396/02/07|   بازدید: 1161 |  print
ساختمان جديد پزشکی قانونی شهرستان پارس آباد با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت.
 

به گزارش روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان اردبیل ، یاور مظفری مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی استان اردبیل در مراسم افتتاح این ساختمان گفت: اين ساختمان در زميني به مساحت 854 متر مربع  و زيربناي 500 متر مربع در 2 طبقه با سازه اسكلت فلزي در سال 89 عمليات اجرايي آن آغاز گرديده و شامل اتاق هاي كالبد شكافي ، سردخانه ، پاركينگ آمبولانس ، انباري ، اتاق معاينه  زنان و مردان ، پذيرش ،حفاظت ، اتاق نمونه گيري خون ، اتاق مسئول آزمايشگاه ، آزمايشگاه و سالن انتظار مي باشد.

وی تصریح کرد: براي احداث اين ساختمان مبلغ 7 ميليارد ريال هزينه شده و اعتبار مورد نياز براي محوطه سازي و پرداخت مطالبات پيمانكار حدود 3 ميليارد ريال مي باشد.

مدیر فنی و اجرایی راه و شهرسازی استان گفت: با افتتاح این ساختمان ، بخشی ازمشکلات مردم از نظر هزینه و ترافیک برطرف می شود و افتتاح این ساختمان اولین قدم برای ارائه خدمات مناسب به مردم اين منطقه است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل نيز در مراسم گفت: با توجه به شرایط و موقعیت جغرافیایی شهرستان پارس آباد، در صدد فراهم کردن شرایطی برای مردم پارس آباد بودیم تا مردم این منطقه بتوانند از خدمات پزشکی قانونی استفاده کرده و از مراجعات بی مورد به مرکز استان که گاهی شاهد اتفاقات ناخوشایندی نیز بوده ایم، بی نیاز شوند.

وی گفت: با توجه به جذب پزشک متخصص در این شهرستان در صدد راه اندازی طرح دادپزشک تا آخر فصل بهار هستیم که اجرای این طرح به میزان قابل توجهی روند صدور جواز دفن را در مرگ و میرهای عادی تسهیل کرده و سبب کاهش ورودی پرونده های فوتی به تشکیلات قضایی خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد