| 19 تير 1399

 En|ِ

نشست مشترک استاندار اردبیل و مدیران دستگاههای اجرایی در راستای رفع موانع و مشکلات بزرگراههای استان برگزار شد

نشست مشترک استاندار اردبیل و مدیران دستگاههای اجرایی در راستای رفع موانع و مشکلات بزرگراههای استان برگزار شد

تاریخ انتشار: 1399/03/03|   بازدید: 66 |  print

نشست مشترک استاندار اردبیل و مدیران دستگاههای اجرایی استان در راستای رفع موانع و مشکلات بزرگراههای استان برگزار شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازي استان اردبيل، نشست مشترک استاندار اردبیل ، مدیرکل راه و شهرسازی  استان و مدیران دستگاههای اجرایی در راستای رفع موانع و مشکلات بزرگراههای استان در محل سالن جلسات شهید باهنر استانداری اردبیل برگزار شد.

محبوب حیدری مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل در این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت توسعه راهها و احداث بزرگراه های استان و مشکلات موجود از قبیل جابجایی تاسیسات معارض شامل برق ، گاز ، مخابرات ، فیبر نوری و ...  در طول مسیر احداث راهها ارائه نمودند.

استاندار اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به ضرورت نیاز استان به توسعه راههای موجود و افزایش شاخص طول بزرگراهها در استان جهت رفاه عمومی و توسعه اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی ، خواستار همکاری و مساعدت ویژه به طرحهای توسعه ای بزرگراهی و در نهایت تسریع در تکمیل و بهره برداری از بزرگراه ها حداقل به مقدار 50 کیلومتر در سال را جهت افزایش ایمنی و رسیدن به میانگین شاخص کشوری شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در پایان جلسه در خصوص تصمیمات اتخاذ شده گفت : مقرر گردید ادارات زیر ساخت در حریم راهها که مانع از اجرای پروژه های بزرگراهی در دست احداث شهرهای ( گرمی ، بیله سوار ، پارس آباد ) می باشد در اسرع وقت نسبت به جابجایی تاسیسات اقدام تا در عملیات اجرایی پروژه ها تسریع گردد.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد