| 19 تير 1399

 En|ِ

عزم جدی برای تکمیل 18 کیلومتر باقیماندۀ احداث باند دوم محور اردبیل – مشگین شهر تا پایان سال 1400
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد :

عزم جدی برای تکمیل 18 کیلومتر باقیماندۀ احداث باند دوم محور اردبیل – مشگین شهر تا پایان سال 1400

تاریخ انتشار: 1399/02/27|   بازدید: 109 |  print

مدیرکل راه و شهرسازي استان اردبيل گفت : عزم اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل و موسسه عاشورا برای تکمیل 18 کیلومتر باقیماندۀ احداث باند دوم محور اردبیل – مشگین شهر تا پایان سال 1400 جدی است.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازي استان اردبيل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازي استان اردبيل در بازدید از روند عملیات اجرایی احداث باند دوم محور اردبیل – مشگین شهر با تاکید بر عزم جدی اداره کل راه و شهرسازی استان و موسسه عاشورا در تکمیل این پروژه اظهار داشت: با هماهنگی­های انجام شده توسط این اداره کل و قرارگاه خاتم الانبیاء (موسسه عاشورا ) احداث باند دوم محور اردبیل – مشگین شهر تا پایان سال 1400 بطور کامل تکمیل و به بهره­برداری خواهد رسید.

وی گفت : در حال حاضر احداث باند دوم در 18 کیلومتر باقیماندۀ محور اردبیل – مشگین شهر با بیش از 50 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین  و 110 نفر نیروی انسانی در حال اجرا می­باشد.

مدیرکل راه و شهرسازي استان اردبيل به تهیه و دپوی بیشتر مصالح مورد نیاز روسازی پروژه توسط پیمانکار درطول مسیر اشاره و افزود: با توجه به مساعد شدن شرایط جوی منطقه و آماده بودن بیشتر مصالح مورد نیاز پروژه، عملیات اجرایی آن تسریع و تمام تلاش خود را جهت بهره­برداری از بیشتر مسیر باقیمانده در سال جاری بکار خواهیم بست و در نهایت باقیمانده مسیر نیز در سال آتی تکمیل و بطور کامل آماده بهره­برداری خواهد بود.

حیدری تصریح کرد: هم اکنون عملیات اجرایی در اکثر طول باقیمانده از مسیر در حال انجام بوده و امیدواریم با همکاری اهالی محترم منطقه که درگذشته نیز مساعدت لازم را در تملک اراضی آزاد شده داشته­اند ارزیابی قطعات باقیمانده از مسیر نیز تسهیل تا شاهد تسریع در تکمیل پروژه باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازي استان اردبيل با اشاره به رفع تاسیسات معارض در این پروژه افزود : جابجایی تاسیسات معارض شامل برق ، گاز ، مخابرات ، فیبر نوری و . . . در طول مسیر با تعامل و همکاری سایر دستگاههای ذیربط در حال انجام می­باشد.

وی در ادامه بازدید با تقدیر از عملکرد پیمانکار، دستگاه نظارت و مشاور پروژه ، دقت و توجه هر چه بیشتر برکیفیت اجرای پروژه را تاکید نمودند.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد