| 19 تير 1399

 En|ِ

آخر مرداد ماه سالجاری آخرین مهلت تمدید قرارداد و اخذ پروانه ساختمانی قراردادهای واگذاری با کاربری مسکونی
معاون املاک و حقوقی راه و شهرسازي استان اردبيل خبر داد؛

آخر مرداد ماه سالجاری آخرین مهلت تمدید قرارداد و اخذ پروانه ساختمانی قراردادهای واگذاری با کاربری مسکونی

تاریخ انتشار: 1399/02/22|   بازدید: 112 |  print

معاون املاک و حقوقی راه و شهرسازي استان اردبيل : آخر مرداد ماه سالجاری آخرین مهلت تمدید قرارداد و اخذ پروانه ساختمانی قراردادهای واگذاری با کاربری مسکونی از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل می باشد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازي استان اردبيل، محمود صفری معاون املاک و حقوقی راه و شهرسازي استان اردبيل با اعلام این مطلب اظهار داشت: بر اساس موافقت هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن درخصوص تمدید 418 فقره از قراردادهای واگذاری با کاربری مسکونی از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل ، آخرمرداد ماه سالجاری آخرین مهلت تمدید قرارداد و اخذ پروانه ساختمانی می باشد.

وی گفت: کلیه اشخاصی که از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل نسبت به عقد قرارداد با کاربری مسکونی نموده اند می بایست در اسرع وقت جهت تمدید قرارداد و اخذ پروانه ساختمانی جهت ساخت و ساز اقدام نمایند.

معاون املاک و حقوقی راه و شهرسازي استان اردبيل ادامه داد: با توجه به مجوز صادره از سوی سازمان ملی زمین و مسکن ، دارندگان قراردادهای مذکور صرفا تا آخر مرداد ماه سال 1399 جهت تمدید قرارداد و اخذ پروانه ساختمانی فرصت دارند در غیر اینصورت قرارداد مربوطه بر اساس مفاد فی ما بین، فسخ و زمین به مالکیت دولت عودت خواهد شد.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد