دوشنبه، 12 خرداد 1399

 En|ِ

۲۱۳ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل در دست احداث است
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ؛

۲۱۳ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل در دست احداث است

تاریخ انتشار: 1398/08/13|   بازدید: 119 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در حال حاضر 213 کیلومتر بزرگراه در سطح استان اردبیل در دست احداث می باشد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازي استان اردبيل، محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در بازدید احداث باند دوم پروژه سه راهی صحرا - رضی - امیر کندی با اعلام این مطلب افزود: تا پایان سال ۹۷ در حدود ۱۳4 کیلومتر بزرگراه در سطح استان داشتیم و امسال به حول و قوه الهی بیش از 50 کیلومتر به طول آمار بزرگراه های استان افزوده خواهد شد. وی گفت: در حال حاضر در سطح استان ۲۱۳ کیلومتر بزرگراه در دست احداث داریم و اعتبارکل راههای شریانی استان حدود۱۶۰۰ میلیارد ریال است که امیدواریم با پیگیری استاندار اردبیل و نمایندگان استان بتوانیم تخصیص۱۰۰ درصدی را اخذ کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل به احداث باند دوم پروژه سه راهی صحرا - رضی - امیر کندی اشاره کرد و اظهار داشت: کل طرح احداث باند دوم پروژه سه راهی صحرا - رضی - گرمی - بیله سوار به طول 139 کیلومتر می باشد که 8 کیلومتر در سالهای گذشته به بهره برداری رسیده ، 7 کیلومتر در سفر ریاست محترم جمهور به استان در سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید، 5 کیلومتر در ورودی گرمی و 7.5کیلومتر از بیله سوار به سه راهی گوگ تپه و 14 کیلومتر هم از سه راهی صحرا - رضی در دست احداث داریم و در حال حاضر پیمانکار پروژه با ۳۵ دستگاه ماشین آلات سنگین فعال در حال عملیات اجرایی در این پروژه می باشد.

حیدری گفت: مدت قرارداد پیمانکار احداث باند دوم پروژه سه راهی صحرا - رضی - امیر کندی ۱۸ ماهه با مبلغ قرارداد ۱۸۰ میلیارد ریال تا حد زیر آسفالت می باشد.

وی تاکید کرد: امیدواریم با پیگیری استاندار اردبیل و نمایندگان مبلغ اعتبار کل پروژه که ۲۱۰ میلیارد ریال مصوب می باشد صد در صد تخصیص داده شود این در حالی است که تا به حال حدود ۳۰ درصد از مبلغ ۲۱۰ میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

حیدری گفت: از پروژه سه راهی صحرا - رضی - امیر کندی به پیمانکاران قبلی بالای۱۰۰ میلیارد ریال در حال حاضر بدهی داریم.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد